Location: GOLDTECH ELECTRONICS INDUSTRIAL CO.,LIMITED » SCT155K162A3B38
Fill the SCT155K162A3B38 in BOM list
Submit BOM list with SCT155K162A3B38 and we will contact you
Confirm the SCT155K162A3B38 request and generate order
Remit then receiving SCT155K162A3B38
Confirm receiving the SCT155K162A3B38 then order successfully
Contact Us
SCT155K162A3B38
Part NumberManufacturerPackageBatch NumberQuantity
SCT155K162A3B38 台湾华仑 1.5UF 1600V 38MM New Year 15138